חימום תת רצפתי פרקט

אם יש לכם רצפת פרקט ואתם לא בטוחים שחימום תת רצפתי מתאים לבית שלכם, יש לנו חדשות טובות במיוחד עבורכם. מדובר בלא פחות משילוב מנצח! מצד אחד, בית חמים ונעים המספק טמפרטורה נעימה גם במהלך העונה הקרה, ומצד שני עיצוב ברמה הגבוהה ביותר, מבלי להתפשר על הפרטים הקטנים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על חימום תת רצפתי ברצפת פרקט

ריצוף פרקט מוסיף נופך אלגנטי לכל חלל, הוא מתאפיין במראה יוקרתי ועם זאת ביתי ומזמין. עם זאת, שמירה על טמפרטורה נעימה בחדרים בעלי ריצוף פרקט במהלך עונת החורף יכולה להיות אתגר לא קטן. הפתרון הטוב ביותר הוא החימום התת רצפתי, המציע פתרון טכנולוגי מתקדם ויעיל לשמירה על רצפה וחדרים חמימים.

השילוב המושלם בין נוחות לסטייל – חימום תת רצפתי לרצפות פרקט

למרות הקסם האסתטי של רצפות פרקט, הן עלולות להרגיש קרות ולא נעימות במהלך חודשי החורף. ברוב המקרים, שיטות חימום מסורתיות כמו רדיאטור או מיזוג אוויר אינן מצליחות לספק חום אחיד ונוח באותם חללים. כאן נכנס לתמונה החימום התת רצפתי, אשר מספק חום אחיד באופן שווה על פני כל שכבת הריצוף. בניגוד לאמצעי חימום אחרים, אשר נוטים ליצור נקודות חמות וקרה בחדר, חימום תת רצפתי מבטיח שכל סנטימטר מרצפת הפרקט שלכם יהיה בטמפרטורה נעימה.

למה כדאי לבחור בחימום תת רצפתי עבור רצפת פרקט?

לא בטוחים שמדובר בפתרון החימום הטוב ביותר עבורכם? אנחנו דווקא כן. הנה כמה מהסיבות:

  • אסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר – אם בחרתם ברצפת פרקט עבור הבית שלכם, משמע שהאסתטיקה חשובה לכם. חימום תת רצפתי נחשב לפתרון האסתטי ביותר, היות והוא אינו כולל גופי פתחי אוורור או חימום מגושמים וגדולים אשר תופסים חלק נכבד מהרצפה, או שטח הקירות. חימום תת רצפתי יאפשר לכם לשמור על המראה המוקפד בחלל היות והוא מוסתר מתחת לפני השטח ושומר על יופייה של רצפת הפרקט.
  • חיסכון בחשמל – מערכות חימום תת רצפתי נחשבות לפתרון חסכוני באנרגיה, היות והן פועלות בטמפרטורות נמוכות יותר משיטות חימום אחרות. כך השימוש בהן מאפשר להפחית את צריכת האנרגיה בבית בחודשי החורף וכפועל יוצא גם את מחיר חשבון החשמל.
  • שקט במיוחד – מערכת חימום רצפתי מאפשרת לחמם את החלל מבלי להרגיש כלל בפעולה שלה. כך תוכלו להשתמש בחימום בכל שעה ביממה מבלי לחוש בכל הפרעה.

האם כל סוגי הפרקט מתאימים למערכת חימום תת רצפתי?

מערכת חימום תת רצפתי קיימת בשתי שיטות: חימום תת רצפתי חשמלי וחימום תת רצפתי על בסיס מים. ניתן להתקין כל אחת מהשיטות הללו תחת ריצוף פרקט.

רוב סוגי הפרקט מתאימים להתקנת חימום תת רצפתי, בהם פרקט למינציה ופרקט תלת שכבתי. עם זאת, פרקט גושני המיוצר מעץ מלא אינו מתאים למערכת חימום תת רצפתי. הסיבה לכך היא עוביו של הריצוף ויכולות הבידוד שלו שאינן מאפשרות לחימום התת רצפתי לחמם כראוי. פרקט הלמינציה נחשב לסוג הפרקט המתאים ביותר עבור התקנת חימום תת רצפתי, בזכות יכולת הבידוד שלו, שאינה נחשבת למשמעותית. פרט זה מאפשר לחום הנפלט ממערכת החימום לעלות מעלה ביעילות ולחמם את הפרקט ומשם את החדר כולו.

שימו לב: ברצפת פרקט מכל סוג חשוב להפעיל את החימום התת רצפתי על טמפרטורה שלא תעלה על 27 מעלות.

בכדי לוודא מראש שסוג הפרקט אצלכם בבית אכן מתאים להתקנת חימום תת רצפתי, יש לבדוק את מוליכות החום הנפלט מהרצפה.

 

Call Now Button דילוג לתוכן