חימום תת רצפתי חשמלי

מערכת חימום רצפתי חשמלי הינה מערכת העובדת על חוק הפיזיקה הבסיסי בכך  שחום תמיד עולה למעלה.

המערכת בנויה מגוף חימום השזור על רשת להנחה נוחה ומדויקת על המצע.

מחצלת החימום מותקנת בתוך המצע קרוב ככל שניתן לחיפוי בכדי להבטיח יעילות המערכת חשוב להתקין מתחת למחצלת החימום שכבת בידוד בכדי שלא יהיה לנו אובדן תרמי פעולה זו מעלה את מירב האנרגיה לחדר המחומם ובכך חוסכת לנו בצריכת החשמל .

המחצלת של מערכת חימום רצפתי חשמלי נשלטת ע"י תרמוסטט הניתן לתכנות זמן וטמפרטורה, בהפעלת התרמוסטט מחצלת החימום מתחממת ומחממת את חדר הנדרש.

חימום תת רצפתי חשמלי הינה מערכת בעלת יתרונות רבים החל מאופן ביצוע ההתקנה ועד לתחזוקה .

מחצלת החימום כמעט ולא מגבילה בגובה וניתן להתקינה אם בשיפוץ אם בהדבקה או בבניה חדשה. ניתן להתקינה בכל הבית, רק בחדר האמבטיה או רק בחדר בודד.

אחד היתרונות המרכזיים בחימום רצפתי חשמלי הוא שאין תחזוקה כלל . בנוסף לכך צריכת חשמל חימום תת רצפתי היא חסכונית ומשתלמת כלכלית בהשוואה לשיטות
חימום נוספות שונות כגון הסקה עם תנור עצים, תנור נפט, חימום באמצעות מיזוג אוויר ועוד.

חימום תת רצפתי חשמלי מבית היט טאצ' בע"מ הנה מערכת אמינה בריאה עם חיי שירות ארוכים.

המקצוענים שלנו מגיעים אליכם עד הבית לבדיקה הערכה והגשת הצעת מחיר אטרקטיבית.

המפגש ללא עלות וללא התחייבות.

 

חימום תת רצפתי חשמלי- מהו ומדוע הוא מומלץ?

חולמים על חורף נעים וחם בבית? הכירו את הפתרון המושלם: חימום רצפתי חשמלי. זוהי מערכת מתקדמת לחימום חלל הבית, המאפשרת ליהנות מטמפרטורה נעימה בפנים גם כשבחוץ קר במיוחד. אם בעבר נחשב חימום הרצפה לסוד שמור ליודעי דבר ורק לבתי יוקרה, היום הפך חימום ריצפתי לחובה באלפי בתים בישראל מדי שנה. אז למה כדאי גם לכם לבחור בו? כל התשובות במאמר שלפניכם
מערכת חימום רצפתית נחשבת לדרך חסכונית וחסכונית לחימום הבית, עם מגוון מערכות המתאימות לכל סוגי המבנים – פרטיים וציבוריים כאחד. המערכת מתאימה לרוב סוגי הריצוף- צריכת חשמל חימום תת רצפתי מאפשרת לחסוך בעלויות חשמל באופן ניכר, בזכות חימום יעיל ומהיר יותר של החלל.

חימום רצפתי חשמלי – כך זה עובד

מערכת חימום רצפתי חשמלי פועלת על ידי תשתית של גופי חימום חשמליים הממוקמים מתחת לרצפות. בשיטה זו, כבל חימום חשמלי מותקן מתחת למפלס הרצפה, מחובר לרשת החשמל ונשלט באמצעות תרמוסטט. כשהוא מופעל, כבל החימום מתחמם ומחמם את פני השטח של המרצפות באופן אחיד. אפשרות נפוצה נוספת היא חימום תת רצפתי רטוב, מערכת זו מופעלת על ידי תשתית צינורות הממוקמים תחת המרצפות, בהם מוזרמים מים בטמפרטורה גבוהה. המערכת מאפשרת את חימום החדר מהרצפה כלפי מעלה, כך מתבצע חימום של האזור הקר ביותר בחלל והחום נשמר באופן עקבי ויעיל. המערכת מאפשרת לחמם כל חדר בבית תוך זמן קצר ובמינימום מאמץ, על ידי לחיצת כפתור או באופן אוטומטי לחלוטין על ידי שימוש בתוכנית בית חכם או אפליקציות ייעודיות שונות. כל מערכת מסוג זה מחזיקה באישורים הנדרשים על ידי מכון התקנים ונחשבת לבטיחותית לשימוש.

חימום ריצפתי – יתרונות וחסרונות

על אף היתרונות הרבים והבולטים לשיטת חימום זו, ישנן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון לפני התקנת חימום רצפתי חשמלי, להלן הנקודות שכדאי להכיר לפני רכישה והתקנה:

עלות התקנה ראשונית

התקנת מערכות חימום תת רצפתי עלות ראשונית של מערכות מסוימות עשויה להיות גבוהה יותר ממערכות חימום אחרות, בהתאם לגודל החדר בו היא מותקנת. בנוסף לעלות החימום התת רצפתי, ישנם משתנים נוספים המשפיעים על רמת המחיר, בהם תרמוסטטים ולוחות בידוד, וכן עלות מתקין מקצועי.

החלפת ריצוף

עלות פוטנציאלית נוספת שיש לחשוב עליה היא פירוק והחלפה של הריצוף הקיים במקרים של בית קיים. היות ומדובר במערכת הנמצאת מתחת לשכבת הריצוף מומלץ להתקינה בזמן שיפוץ או בסמוך להחלפת מרצפות. בבתים חדשים חשוב לקחת בחשבון את התקנת גופי החימום עוד בשלבי התכנון הראשונים.

כל הסיבות לבחור בחימום תת רצפתי חשמלי

עלויות השקעה ותחזוקה נמוכות. חשוב לזכור כי צריכת חשמל חימום תת רצפתי מהווה חיסכון משמעותי הן בעלויות תפעול ובצריכת חשמל. עלות חימום תת רצפתי היא מועטה וזו מהווה רק חלק קטן מהיתרונות הבולטים של חימום תת רצפתי חשמלי. להלן כל היתרונות הבולטים של המערכת הזו:

חיסכון באנרגיה

חימום תת רצפתי חשמלי נחשב לחסכוני באנרגיה, היות והוא חוסך שעות רבות של הפעלת רדיאטור או מזגן בכדי לחמם את חלל הבית. המערכת פועלת בטמפרטורה נמוכה יותר מאשר של גופי חימום אחרים ועובדת על עיקרון מרכזי של עליית החום כלפי מעלה. כך, על ידי חימום המרצפות, פנים הבית הופך כולו חם ונעים תוך צריכת חשמל חימום תת רצפתי היא מועטה יחסית.

חימום אחיד

חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר ליהנות מחימום אחיד גם בחדרים גדולים, כך שכל נקודה בחלל נשארת חמה ונעימה. המערכת מאובזרת בתרמוסטט המסייע לשלוט בטמפרטורה והיא מפזרת את החום לאורכו ולרוחבו של כל הריצוף בחלל. כך, פיזור החום הינו שווה בכל נקודה בחדר. אפשרות נוספת ונוחה במיוחד היא היכולת להגדיר מראש רק אזורים ספציפיים בבית אותם יש צורך לחמם, על ידי כך ניתן לחסוך בחשמל באופן משמעותי.

מערכת שקטה

מערכות מיזוג האוויר כיום הינן שקטות יותר מבעבר, עם זאת, עדיין ניתן לשמוע היטב את רעש המזגן בזמן פעילות. יתרון בולט נוסף למערכת חימום רצפתי חשמלי היא היכולת שלה לחמם את הבית בשקט מוחלט.

לא מייבש את האוויר

כאבי ראש ותחושת יובש? לא כאן! בשונה מכל מערכת חימום אחרת, כמו מזגן, תנור סלילים או רדיאטור,  גופי חימום תת רצפתיים פועלים כך שאינם פוגעים בלחות הטבעית והחשובה אשר נמצאת באוויר.

קל לתחזוקה ובקרה

חימום תת רצפתי חשמלי דורש תחזוקה מועטה בלבד, ללא צורך בניקוי פילטרים אחת לתקופה קצרה, מילוי גז או תיקון בתקלות בלאי חוזרות ונשנות.

מתאים כמעט לכל בית

מערכת חימום ריצפתי ניתנת להתקנה מתחת למגוון רחב של סוגי רצפות, בהם קרמיקה, שיש וגרניט פורצלן.

חסכוני

מחפשים חימום תת רצפתי חשמלי זול להתקנה? אם בעבר היה מדובר במצרך נדיר, היום ניתן לחמם את רוב סוגי הרצפות בתקציב נוח לכל כיס וזול משמעותית מבעבר.

שיטת החימום הבריאה ביותר

חימום רצפתי חשמלי היא מערכת החימום הטובה ביותר לסובלים מאלרגיות שונות וממחלות בדרכי הנשימה, כמו אסטמה. בניגוד למערכות חימום אחרות, המערכת מבטיחה את שיפור מצב האוויר בחדר. מערכת מיזוג אוויר גורמת למחזור האוויר בחדר ולהגברה של תנועת האבק בפנים וכך עלולה לגרום לבעיות נשימה אצל אנשים המתמודדים עם אלרגיות שונות. בשונה מכך, על ידי גופי החימום הייחודיים של מערכת החימום הרצפתי מתאפשר חימום של החלל ללא חימום האוויר עצמו, כך האוויר בחדר נותר רענן גם תוך כדי חימום.

מחצלת חימום תת רצפתי חשמלי Heat-More

מחצלת החימום heat more הנה מחצלת בטכנולגיה המובילה בעולם בעלת 30 פטנטים רשומים.

המחצלת מיועדת לריצוף קרמיקה ,שיש , פורצלן  אבן טבעית ועוד אם בהדבקה של חימום תת רצפתי על ריצוף קיים או עם בטיט בריצוף חדש.

מחצלת החימום heat more  בעלת 5 שכבות לבטיחות, חיי שירות ארוכים, אטימות מרובה.

מה שנשאר לכם להפעיל את החימום ולהנות מחימום בריא ואיכותי.

היט טאצ' בע"מ

מחצלת חימום תת רצפתי
מחצלת חימום תת רצפתי חשמלי Heat-Alumin

מחצלת חימום תת רצפתי חשמלי Heat-Alumin

מבצעים בביתכם התקנת פרקט? התקינו את מערכת heat alumin  מבית היט טאצ' בע"מ.

מחצלת החימום heat alumin דקה במיוחד, המחצלת בנויה מכבל חימום השזור בתוך רדיד אלומניום חזק במיוחד המאפשר התקנה בטוחה.  

המחצלת מיועדת לפרקט למנציה ,פרקט עץ, ושטיחים.

מה שנשאר לכם ליצור קשר ולקבל ייעוץ ללא עלות

היט טאצ' בע"מ

לפני הנחת מרצפות

Call Now Button דילוג לתוכן