חימום תת רצפתי חשמלי מחיר
חימום תת רצפתי על מים- תינוק זוחל ומחייך למצלמה תוך כדי זחילה על מרצפות חמות

חימום תת רצפתי חשמלי מחיר

אין כמו התחושה של לצאת ממקלחת חמה הישר אל עבר רצפה חמימה, או לחזור לבית בטמפרטורה נעימה ומדויקת כשבחוץ סוער. את כל אלו תוכלו להשיג בקלות באמצעות חימום תת רצפתי חשמלי, שיאפשר לכם לחמם את הבית ביעילות מקסימלית. אז איך זה עובד, כמה זה יעלה לכם ומה עוד חשוב לבית? קראו וגלו

חימום תת רצפתי הוא פתרון חדשני חכם, המבטיח יעילות ונוחות בסביבת המגורים. המערכת הזו פועלת בשיטת חימום רצפה קורן, ומותקנת מתחת לשכבת הריצוף. קיימות שתי שיטות לחימום התת רצפתי: חימום תת רצפתי חשמלי וחימום תת רצפתי על בסיס מים. לכל אחת מהשיטות הללו יתרונות משלה, שיטת התקנה שונה וגם שוני בעלויות.

חימום תת רצפתי חשמלי פועל על כבלי חימום חשמליים המותקנים מתחת לשכבת הריצוף. עם הפעלת המערכת, הכבלים הללו מתחילים לייצר חום שמועבר לאחר מכן לשכבת הריצוף, שבתורו מקרין חמימות כלפי מעלה וכך יוצר טמפרטורה אחידה ונעימה באופן שווה בכל חלקי החלל. חימום תת רצפתי על בסיס מים כולל התקנה של מערכת צינורות מים. בעלת הפעלת המערכת המים עוברים תהליך של חימום ומוזרמים תחת שכבת הריצוף לאורכה ולרוחבה וכך מחממים את כל חלקי החדר.

לחמם את הבית ביעילות מרבית – כל היתרונות של חימום תת רצפתי

למערכות חימום תת רצפתי, בין אם מדובר בחשמלי או על בסיס מים, קיימים יתרונות רבים המאפשרים לשדרג את חווית המגורים וליהנות מאקלים נעים יותר בבית, גם כשבחוץ קר וגשום. בין יתרונותיו של החימום התת רצפתי:

פיזור חום אחיד – בשונה משיטות חימום אחרות כמו רדיאטור ומזגן, היוצרות נקודות קרות וחמות בחדר, יעילות אנרגטית.

יעילות אנרגטית – חימום תת רצפתי פועל בטמפרטורות נמוכות יותר מרדיאטור או מיזוג אוויר, כתוצאה מכך הוא צורך פחות אנרגיה ומפחית בעלויות החשמל.

זמן תגובה מהיר – מערכות חימום תת רצפתי חשמלי מתחממות במהירות, ומספקות חום כמעט מיידי בעת הצורך. אין צורך להמתין עד שהמערכת תגיע לטמפרטורה הרצויה, כפי שקורה לרוב במערכות חימום אחרות.

חימום תת רצפתי חשמלי – כמה זה יעלה לכם?

ראשית יש לנו חדשות טובות עבורכם, התקנה של מערכת חימום תת רצפתי חשמלי נחשבת ליקרה הרבה פחות ממה שמצופה לחשוב. אם בעבר היה מדובר בתענוג יקר השמור רק לבתי יוקרה ולמי שביכולתו להשקיע סכומים גבוהים בחימום הבית, היום המצב שונה והחימום התת רצפתי נחשב לנגיש מאי פעם. שיטות ייצור מתקדמות ופיתוחים טכנולוגיים חדישים הביאו לירידה משמעותית במחירי ההתקנה של המערכת, בשילוב עם התחרות בשוק הגורמת לחברות השונות להציע מחירים אטרקטיביים.

בנוסף, עלות ההתקנה של חימום תת רצפתי חשמלי נחשבת לזולה בהרבה מחימום תת רצפתי על מים. הסיבה לכך היא תהליך ההתקנה שהינו מורכב פחות ונחשב למהיר וקל יחסית. מחיר ההתקנה של המערכת נע בין בין 120-160 ₪ למ"ר, בהתאם לשטח הבית ולמורכבותה של הבנייה. חשוב לקחת בחשבון שלא קיים תמחור מדויק למ"ר, היות וקיימים פרמטרים רבים המשפיעים על סוג המערכת שתותקן בבית, בין היתר, אקלים באזור, מיקום גיאוגרפי, אדריכלות המבנה וצרכים שונים של הדיירים. בכדי לקבל הצעת מחיר מדויקת יש לבצע בדיקה של הנכס ותכנון פרטני של המערכת.

עלות ההתקנה כוללת בדיקה מקיפה של השטח ובניית תוכנית עבודה, הנחה ופריסה של כבלי החשמל לאורכו ולרוחבו של החדר, בקרת איכות ובדיקה שהמערכת הותקנה כראוי לפני תחילת השימוש וכן הדרכה מקיפה של שימוש במערכת לדיירי הבית.

 

כתבות
נוספות

חימום תת רצפתי מחיר

חימום תת רצפתי מחיר המרדף אחר בית נעים ומזמין יותר לא עוצר לעולם ועמו פיתוחים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות שנועדו לשפר את איכות חיינו. כולנו חולמים

חימום תת רצפתי יתרונות וחסרונות- הכלב שוכב בהנאה על המרצפות

חימום תת רצפתי מים או חשמל

חימום תת רצפתי מים או חשמל החורף בפתח והמעלות מתחילות לצנוח. אז איך מצליחים לחמם את הבית במהלך הימים הקרים, גם כשבחוץ סוער? מערכת חימום

Call Now Button דילוג לתוכן