חימום תת רצפתי חדר אמבטיה

רוצים ליהנות ממקלחת מפנקת ונעימה גם במהלך עונת החורף? את החלום הזה קל במיוחד להגשים. חימום תת רצפתי חשמלי לחדר הרחצה יאפשר לכם לצאת מהאמבטיה הישר אל רצפה חמימה, ישמור על טמפרטורות נוחות בחדר ויהפוך כל מקלחת לחוויה

מבצע החודש:
 חימום תת רצפתי בחדר באמבטיה בלבד במחירי מבצע מיוחדים.
אין חובה לעשות חימום תת רצפתי בכל הבית.צלצלו להצעת מחיר !

אם נמאס לכם לצאת מהמקלחת ולדרוך על רצפה קפואה, אם חדר הרחצה נותר קר לא משנה כמה אתם מחממים את הבית, ואם אתם דוחים שוב ושוב את זמן האמבטיה כי לא מתחשק לכם להתמודד עם הקור, הכירו את הפתרון המושלם – חימום תת רצפתי חדר רחצה. מדובר בשיטה קלה ונוחה להתקנה ולתפעול, כולל מחיר נגיש מבעבר. את המערכת ניתן להתקין בחדר הרחצה בלבד, כפתרון חימום נקודתי, ללא הצורך בהתקנת חימום תת רצפתי חשמלי בשאר אזורי הבית.

חימום תת רצפתי מקלחת – ליהנות מרחצה מפנקת בחורף

אחד היתרונות העיקריים של חימום תת רצפתי חשמלי הוא הנוחות הרבה אותה הוא מספק. מערכות חימום תת רצפתי חדר אמבטיה פועלות באופן של חימום אחיד לאורך ולרוחב פני הרצפה, כך שמתקבל חום נעים בחדר האמבטיה, ללא הפרשי טמפרטורה.

מערכת חימום תת רצפתי פועלת באמצעות צינורות הממוקמים תחת שכבת הריצוף, בהם מוזרמים מים חמים. המים מגיעים לטמפרטורה הרצויה באמצעות גופי חימום חשמליים, המאפשרים לקבל רמת חימום אחידה בכל אזור בחדר. שיטה זו נחשבת לטובה ביותר עבור חימום חדרי רחצה ובשנים האחרונות נמצאת במגמת עליה הולכת וגוברת. למרות שמדובר על מערכת חשמלית, היא נחשבת לבטוחה במיוחד גם בחללים רטובים כמו חדר האמבטיה, ופועלת בהתאם לתקנים הנדרשים. את מערכת החימום התת רצפתי ניתן להתקין בבתים חדשים או לאחר שיפוץ וכן בבתים קיימים, באופן קל ומהיר.

שליטה מכל מקום ובכל זמן

מערכות חימום רצפתי חכמות מציעות אפשרות לשליטה מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית הפועלת דרך המכשיר הנייד. כך תוכלו לכבות את החימום גם כשאתם מחוץ לבית, במידה ושכחתם לעשות זאת, או להדליק את המערכת מראש בטרם הגעתם הביתה. כך, שעד שתגיעו תתקבל טמפרטורה נעימה בחדר הרחצה. המערכת מאפשרת גם שליטה מרחוק על רמת הטמפרטורה.

למה לבחור חימום תת רצפתי לאמבטיה?

נוסף לאפקטיביות הרבה בחימום חדר הרחצה, למערכת חימום תת רצפתי יש יתרונות בולטים נוספים שהופכים אותו לאלטרנטיבה הטובה ביותר מבין אפשרויות החימום הנפוצות:

  • חסכון באנרגיה

מערכות חימום תת רצפתי חשמלי נחשבות לחסכוניות ביותר באנרגיה. המערכת פועלת בטמפרטורות נמוכות יותר ממכשירי חימום חשמליים כמו רדיאטור, מה שאומר שהיא דורשת פחות אנרגיה בכדי לשמור על חום נוח. בנוסף, ניתן לשלוט בחימום תת רצפתי בקלות באמצעות תרמוסטטים הניתנים לתכנות, המאפשרים להתאים את לוח הזמנים של החימום לצרכים הספציפיים של בני המשפחה. רמת שליטה זו תורמת רבות לחיסכון באנרגיה, שבא לידי ביטוי בחשבונות חשמל נמוכים יותר.

  • הכי שקט שאפשר

אחד החסרונות המרכזיים של מערכות מיזוג אוויר הוא הרעש. גם המזגן החדיש והמתקדם ביותר לא יכול לפעול באופן שקט לחלוטין, כך שבכדי לחמם את החלל אתם נאלצים להתמודד עם טרטור המזגן. בשונה ממיזוג, מערכת חימום תת רצפתי חשמלי מחממת את רצפת חדר האמבטיה בשקט מוחלט וכך ניתן להשתמש בה בכל שעה מבלי ליצור הפרעה לדיירי הבית.

  • משתלב עם עיצוב הבית

אם השקעתם רבות בעיצוב חדר האמבטיה בכדי להפוך אותו לספא ביתי מפנק, אתם ודאי מחפשים אחר פתרון חימום אסתטי שישתלב בהרמוניה בחלל. חימום תת רצפתי אינו נראה לעין ומופעל באמצעות לוח שליטה מעוצב.

Call Now Button דילוג לתוכן