חימום תת רצפתי אינפרא אדום

העתיד של חימום הבית כבר כאן. האם כבר שמעתם על חימום תת רצפתי אינפרא אדום? מדובר בפתרון חדשני המאפשר ליהנות מבית חמים במהלך העונה הקרה, תוך שילוב מושלם בין נוחות וחסכון באנרגיה. בניגוד לשיטות חימום מסורתיות כמו מזגן או רדיאטור, המערכת הזו עושה שימוש בגלים אלקטרומגנטיים במטרה לספק חום ישירות לשכבת הריצוף בחדר, ומשם מעלה אל החלל כולו. הנה כל מה שצריך לדעת על חימום תת רצפתי אינפרא אדום

חימום תת רצפתי אינפרא אדום פועל על העיקרון של העברת חום קורן. במקום לחמם את האוויר, כפי שעושות מערכות מיזוג, או לחמם מים שמסתובב דרך רדיאטורים או צינורות, כפי שעושות מערכות הידרוניות, חימום אינפרא אדום משתמש בגלים אלקטרומגנטיים בכדי לחמם ישירות את הרצפה בבית. המערכת מורכבת מגופי חימום חשמליים או לוחות הפולטים קרינה אינפרא אדומה בעת הפעלתה. אלמנטים אלו מותקנים מתחת לחומר הריצוף, שיכול להיות אריחים, עץ, פרקט למינציה, גרניט פורצלן ועוד. הקרינה הנפלטת מגופי החימום נספגת ברצפה, בקירות ובריהוט בחלל וכך יוצרת טמפרטורה חמימה ונעימה המפוזרת באופן שווה לאורכו ולרוחבו.

חימום תת רצפתי אינפרא אדום – כל היתרונות

למערכת הזו יש שם שנראה כאילו נלקח מסרט מדע בדיוני או הישר מהעתיד, אך האם היא באמת מספקת חוויה מתקדמת וחדשנית? התשובה הקצרה היא: כן. לשיטת חימום זו יש מגוון יתרונות, הנה הבולטים שבהם:

חסכון לפני הכל: חימום תת רצפתי אינפרא אדום נחשב בפתרון חימום חסכוני במיוחד באנרגיה. מכיוון שהוא מחמם ישירות חפצים ומשטחים, הוא מבטל איבוד חום הקשור למערכות חימום מסורתיות המיועדות לחימום האוויר. כך מתאפשרת צריכת אנרגיה נמוכה יותר וחשבונות חשמל מופחתים.

חימום אחיד: בניגוד למערכות חימום אחרות שיכולות ליצור שינויים בטמפרטורה בתוך החדר, חימום אינפרא אדום מבטיח פיזור חום אחיד. אין נקודות חמות או קרות, וכך ניתן ליהנות מאקלים נעים בכל חלקי החלל.

שקט במיוחד: חימום תת רצפתי אינפרא אדום פועל בשקט כך שניתן להשתמש בו בכל שעות היממה, מבלי להפריע לבני המשפחה.

הכי מהיר שיש: לחימום תת רצפתי אינפרא אדום יש זמן תגובה מהיר. לוחות חימום אינפרא אדום מתחממים במהירות, ומספקים נוחות מיידית בעת הצורך. אין צורך להמתין עד שהמערכת תגיע לטמפרטורה הרצויה, כפי שקורה לרוב במערכות חימום מסורתיות.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני ההתקנה?

אם גם אתם חולמים על בית נעים וחם כבר בחורף הקרוב, ייתכן ומדובר בפתרון המושלם עבורכם. הנה כמה נקודות שחשוב לדעת רגע לפני ההתקנה:

ניתן לשלב חימום תת רצפתי אינפרא אדום עם מערכות בקרה מתקדמות, המאפשרות בקרת טמפרטורה מדויקת עבור אזורים שונים בתוך הבית. השימוש בתרמוסטטים חכמים ואפשרויות תזמון יכולים לשפר עוד יותר את יעילות האנרגיה וכך לחסוך לכם לא מעט כסף בחשבון החשמל.

 

התקנה מקצועית – חשוב לבחור בחברת חימום תת רצפתי המעסיקה אנשי מקצוע מנוסים. מתקין בעל ידע וניסיון יוכל להעריך טוב יותר את הצרכים הספציפיים שלכם, לתכנן מערכת יעילה ולהבטיח התקנה בטוחה ואמינה.

לחמם את הבית ולשמור על הסביבה

חימום תת רצפתי אינפרא אדום מאפשר לכם ליהנות מבית נעים יותר ובו זמנית גם לעשות משהו טוב למען הסביבה. מדובר בפתרון העולה בקנה אחד עם הדרישה הגוברת לפתרונות חימום ברי קיימא וחסכוניים יותר באנרגיה. אמנם מדובר במערכת מבוססת חשמל, אך שיטת הפעולה שלו, המקרינה חום על גבי משטחים וחפצים, ממזערת בזבוז אנרגיה באופן משמעותי.

שיהיה לכם חורף נעים!

 

Call Now Button דילוג לתוכן