חימום חדר אמבטיה

חימום תת רצפתי לאמבטיה הוא תוספת יוקרתית המבטיחה לשדרג את שגרת היומיום שלכם. מדובר במערכת חכמה המציעה פתרון קל, נוח ונגיש יותר מתמיד. את הטכנולוגיה הזו כבר ניתן למצוא באלפי בתים בישראל וניתן להתקין אותה בכל בית, חדש או ישן, תוך זמן קצר. הנה כל מה שחשוב לדעת על חימום תת רצפתי לחדר האמבטיה.

מבצע החודש:
חימום תת רצפתי בחדר באמבטיה בלבד במחירי מבצע מיוחדים.
אין חובה לעשות חימום תת רצפתי בכל הבית. צלצלו להצעת מחיר !

בדקו את עצמכם: האם הבית שלכם מוכן לחורף? אם אתם לא בטוחים, זה בדיוק הזמן להפוך אותו לנעים יותר. אחד השדרוגים הפופולאריים ביותר בסביבה הביתית בשנים האחרונות הוא החימום התת רצפתי בחדר האמבטיה, שהפך להיות נגיש ונוח במיוחד.

חימום חדר אמבטיה לחווית הרחצה האולטימטיבית הקרובה מתמיד

החורף הים תיכוני נחשב לנוח יחסית, אך כפועל יוצא, הבתים בישראל אינם ערוכים להתמודד עם קור באופן מספק. כך, בבתים רבים קיים צורך לחמם את הבית במשך שעות ארוכות בכדי לשמור על טמפרטורה נוחה. בנוסף, בבתים רבים נאלצים להתמודד עם חווית רחצה מפוקפקת למדי במהלך החורף, הכוללת חדר אמבטיה קר ורצפה קפואה. חימום חדר האמבטיה באמצעות החימום התת רצפתי בחדר הרחצה מספק מענה מושלם לבעיה הזו ומספק אקלים נעים ונוח בחדר, גם כשבחוץ קר וסוער.

כל היתרונות של חימום תת רצפתי לאמבטיה

אז מה הופך את השיטה למבוקשת בכל כך הרבה בתים בישראל ובעולם כולו? מסתבר שלא מעט יתרונות, הנה רק חלק קטן מהם:

  • שדרוג זמן הרחצה – היתרון הבולט של חימום תת רצפתי בחדר הרחצה הוא העובדה שהיא מייצרת סביבה נעימה יותר. באמצעות חימום חדר אמבטיה החום הקורן דרך הרצפות מחמם את כפות הרגליים ואת החדר כולו ויוצר תחושה נעימה יותר.
  • יעילות אנרגטית – מערכות חימום תת רצפתי מודרניות נחשבות לפתרון חסכוני מאוד באנרגיה. חימום תת רצפתי חשמלי מפיץ חום באופן שווה, ומפחית את הצורך בהגדרות של טמפרטורה גבוהה, ובנוסף במקרים רבים מייתרים את השימוש בחימום החלל באמצעים כמו מזגן או רדיאטור, כך שתוכלו ליהנות מחסכון משמעותי בעלויות החשמל.
  • חיסכון במקום – בניגוד לרדיאטורים מסורבלים או תנורי חימום, חימום תת רצפתי מוסתר מתחת לריצוף ולמעשה בלתי נראה. כך חדר האמבטיה נותר פנוי ומרווח.
  • בריאות והיגיינה – חדר הרחצה הוא כר פורה להתפתחות של בקטריות ועובש עקב הלחות הרבה שקיימת בו. חימום תת רצפתי ממזער את הלחות בחדר, מפחית את הפוטנציאל לצמיחת עובש, ותורם לסביבה בריאה יותר.

חימום חדר אמבטיה עם חימום תת רצפתי – כך זה עובד

קיימם שני סוגים עיקריים של חימום תת רצפתי המתאים לחדר הרחצה – חימום חשמלי וחימום על בסיס מים. חימום תת רצפתי חשמלי פועל על ידי גופי חימום הממוקמים תחת שכבת הריצוף ומקרינים חום באמצעות שליטה מרחוק, בעוד שמערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים עובדת על צינורות מלאים מים הממוקמים תחת שכבת הריצוף, בעת הפעלה של המערכת המים מתחממים וכך מחממים את הרצפות.

את מערכת החימום התת רצפתית חשוב להתקין באמצעות איש התקנה מומחה, אשר יבטיח שהמערכת מותקנת כהלכה ויוכל למנוע בעיות פוטנציאליות בהמשך הדרך.

באילו בתים ניתן להתקין חימום תת רצפתי?

ניתן להתקין חימום תת רצפתי בחדר האמבטיה בכל סוגי המבנים – בתים קיימים, גם ישנים מאוד, בתים חדשים שתהליך הבנייה שלהם הסתיים לא מזמן או כאלו שנמצאים בתהליך תכנון ובנייה. בנוסף ניתן להתקין חימום תת רצפתי גם במבנים ציבוריים שונים. השימוש במערכת נחשב בטיחותי במיוחד ועומד בכל התקנים הנדרשים. זה הזמן להיפרד לשלום מרצפה קפואה ולומר שלום לחוויית אמבטיה חמימה ומזמינה, גם בימי החורף הקרים. חימום חדר אמבטיה היא הדרך החכמה היעילה והטובה ביותר לשפר ולשדרג את חוויית הרחצה שלכם גם בימי החורף הקרים- בעוד האמבט שלכם לוהט!

Call Now Button דילוג לתוכן